.....................................................................................
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
AMÈLIA PUJOL HOSTENCH
ANA VALEG
ANDREA CARVALLO SILVA
CALAMANDA NEVADO CERRO
CARMEN ELENA ROJAS MUÑOZ
CARMEN GARCÍA SUÁREZ
CATALINA BUADAS PORCEL
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ELOY CALVO PÉREZ
ESTHER DOMÍNGUEZ SOTO
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
HUGO BERUMEN
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
IVÁN PARRO FERNÁNDEZ
JAIME VINICIO MENESES AGUIRRE
JAIRO MANUEL SÁNCHEZ HOYOS
JAVIER VÁZQUEZ
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE ALONSO CURIEL
JORGE CANALES
JOSÉ LUIS CHAPARRO
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JUAN BAUTISTA AKE AKE
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN PABLO GOÑI CAPURRO
JUAN PABLO RAMÍREZ POLANÍA
JUAN RAFAEL MENA
LISSETTE XIOMARA LUIS MARTINEZ
MARCELO ANTONIO COSTILLA
MARÍA VICTORIA MURIEL DÍAZ
MARTHA PATRICIA VALEK VALDÉS
NÉSTOR QUADRI
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OGGLA SEQUERA MOLINA
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
PILAR ALVARELLOS LEMA
ROSAURA TAMAYO OCHOA
RUBÉN MARTÍN CAMENFORTE
SERGIO VARELA
.....................................................................................
AGUSTÍN RAMÓN SERRANO SANTIESTEBAN
AGUSTÍN VILLACIS
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
ANA M. VAL
ANNA MARÍA CASANOVAS CATALÁ
BEATRIZ VILLAR
BENITO EUGENIO PÉREZ PÉREZ
CALAMANDA NEVADO CERRO
CARMEN GARCÍA SUÁREZ
CATALINA BUADAS PORCEL
CECILIA CASTILLO
CLAUDIA IZQUIERDO SALVÍN
DAMIÁN ANDREÑUK
DELIA FERNÁNDEZ CABO
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ERNESTO DANIEL BOLLINI
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
FRANCISCO JAVIER LÓPEZ NARANJO
GRACIELA OLIVERA RODRÍGUEZ
HUGO BERUMEN
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
ISMAEL FUENTE GAMEZ
IVÁN PARRO FERNÁNDEZ
JAIME VINICIO MENESES AGUIRRE
JAIRO MANUEL SÁNCHEZ HOYOS
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JESÚS LANTIGUA
JORGE CANALES
JOSÉ GONZÁLEZ ESCORCHE
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ BARREDA
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JOSÉ REINALDO POL GARCÍA
JUAN CARLOS PIRALI
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN PABLO GOÑI CAPURRO
JUAN RAFAEL MENA
LIDIA ÁLVAREZ LÓPEZ
MARÍA DEL CARMEN GARCÍA COPPOLA
MARÍA DEL CARMEN RAMACCIOTTI
MARTIN C. ZÚÑIGA MAMANI
MERY LARRINUA
MIGUEL AMILACHWARI B.
NÉSTOR QUADRI
NOEMÍ RUBIANO
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OGGLA SEQUERA MOLINA
ÓSCAR QUIJADA REYES
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
REINALDO BUSTILLO CUEVAS
RICARDO PÉREZ DA COSTA
ROBERT ALLEN GOODRICH VALDERRAMA
ROSARIO ISABEL DIAZ RAMÍREZ
ROSAURA TAMAYO OCHOA
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
SEBASTIÁN CASTELLI
SILVIA GABRIELA VÁZQUEZ
.....................................................................................
ALBERTO IBÁÑEZ MARTÍNEZ
ALBERTO SÁEZ DE LA LLAVE
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
ANA M. VAL
CALAMANDA NEVADO CERRO
CATALINA BUADAS PORCEL
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ELOY CALVO PÉREZ
FEDERICO SÁNCHEZ ALCOLEA
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCESC MANRIQUE GARCÍA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
GABRIEL FORQUÉ ARAUJO
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
IVÁN PARRO FERNÁNDEZ
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE ALONSO CURIEL
JOSÉ GONZÁLEZ ESCORCHE.
JOSÉ LUIS CHAPARRO
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ BARREDA
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
MIGUEL AMILACHWARI B.
NÉSTOR QUADRI
NOEMÍ RUBIANO
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OSMAR MAVÁREZ URRIBARRÍ
ROSARIO ISABEL DIAZ RAMIREZ
ROSAURA TAMAYO OCHOA
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
SILVIA GABRIELA VÁZQUEZ
VERÓNICA QUEROL PITARCH
.....................................................................................
AGUSTÍN RAMÓN SERRANO SANTIESTEBAN
ÁLVARO ANTONIO MIRA ÁLVAREZ
ANA M. VAL
BEATRIZ VILLAR
CLAUDIA IZQUIERDO SALVÍN
FRANCISCO JAVIER LÓPEZ NARANJO
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN RAFAEL MENA
LIDIA ÁLVAREZ LÓPEZ
MARCELO RAFAEL SUTTI
MARTIN C. ZÚÑIGA MAMANI
MIGUEL AMILACHWARI B.
MIRTA MOLINERIS
NÉSTOR QUADRI
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
ÓSCAR QUIJADA REYES
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
ROSARIO ISABEL DÍAZ RAMÍREZ
SANDRA LUZ GIRÓN MARTÍNEZ