.....................................................................................
ADELINA CORREDERA MAES
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
AMÈLIA PUJOL HOSTENCH
ANA MERCEDES CAÑADAS
ANA VALEG
ARMANDO ARAVENA ARELLANO
BEATRIZ SALGADO LÓPEZ
BEATRIZ TERESA BUSTOS
CALAMANDA NEVADO CERRO
CARMEN ELENA ROJAS MUÑOZ
CARMEN GARCÍA SUÁREZ
CATALINA BUADAS PORCEL
CLAUDIA IZQUIERDO SALVIN
DAVID ACEREDA PÉREZ
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ELENA PRIETO PASCUAL
ELOY CALVO PÉREZ
ENRIQUE L. SILVA
ESTHER DOMÍNGUEZ SOTO
FAUST MANRESA ARBÓS
FEDERICO SÁNCHEZ ALCOLEA
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
GRACIELA OLIVERA RODRÍGUEZ
HONORIO AGOSTO OCASIO
HUGO BERUMEN
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
ISMAEL FUENTE GAMEZ
JAIME VINICIO MENESES AGUIRRE
JAIRO MANUEL SÁNCHEZ HOYOS
JAVIER VÁZQUEZ
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE ALONSO CURIEL
JORGE CANALES
JOSÉ LUIS CHAPARRO
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ LUIS GUERRERO CARNICERO
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN PABLO GOÑI CAPURRO
JUAN PABLO RAMÍREZ POLANÍA
LEONARDO CAMACHO GUZMÁN
LISSETTE XIOMARA LUIS MARTÍNEZ
LUIS ÁNGEL GIL URBÓN
MARÍA VICTORIA MURIEL DÍAZ
MARTA RAQUEL GIAI
MARTHA PATRICIA VALEK VALDÉS
MIGUEL RODRÍGUEZ
MIRIAM BAÑOS
NÉSTOR QUADRI
NINETTE CAREN FERNÁNDEZ MUÑOZ
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
ORLANDO JOSÉ CÁCERES LEIVA
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
PILAR ALVARELLOS LEMA
RAFAEL MARGALLO TORAL
ROSAURA TAMAYO OCHOA
RUBÉN MARTÍN CAMENFORTE
RUTH ANABEL GONZÁLEZ PONCELA
SANDRA MIGUEL MOZO
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
SERGIO VARELA
SILVIA IRENE FUERTES HIDALGO
ZOILA ESPERANZA PÉREZ MOLINA
.....................................................................................
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
ALFREDO AMÉRICO MORGAN PLAZA
ANA M. VALEG
ANA MERCEDES CAÑADAS
ANNA MARÍA CASANOVAS CATALÁ
BEATRIZ TERESA BUSTOS
BEATRIZ VILLAR
BENITO EUGENIO PÉREZ PEREZ
CALAMANDA NEVADO CERRO
CARINA ZERDA
CARMEN GARCÍA SUÁREZ
CATALINA BUADAS PORCEL
CECILIA CASTILLO
CLAUDIA IZQUIERDO SALVIN
CRISTIAN RUIZ PASTRANA
DAMIÁN ANDREÑUK
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ELENA PRIETO PASCUAL
FEDERICO SÁNCHEZ ALCOLEA
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
FRANCISCO JAVIER LÓPEZ NARANJO
HONORIO AGOSTO OCASIO
HUGO BERUMEN
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
ISMAEL FUENTE GAMEZ
JAIME VINICIO MENESES AGUIRRE
JAIRO MANUEL SÁNCHEZ HOYOS
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE CANALES
JORGE LUIS LÓPEZ MERINO
JOSÉ REINALDO POL GARCÍA
JOSÉ GONZÁLEZ ESCORCHE
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ BARREDA
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JOSÉ RAMÓN IBOR OROVAL
JOSÉ VEGA CORRO
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN PABLO GOÑI CAPURRO
JUAN RAFAEL MENA
LÁZARO DOMÍNGUEZ GALLEGO
LEONARDO CAMACHO GUZMÁN
LIDIA ÁLVAREZ LÓPEZ
LUIS MIGUEL MARTÍN ANTÓN
MACARENA SOLEDAD ROMERO DEHEZA
MARÍA DEL CARMEN GARCÍA COPPOLA
MARÍA DEL CARMEN RAMACCIOTTI
MARIELA GUADALUPE BAGNOLI
MARTIN C. ZUÑIGA MAMANI
MIGUEL AMILACHWARI B.
MORIANA ROJAS
NÉSTOR QUADRI
NINETTE CAREN FERNÁNDEZ MUÑOZ
NOEMÍ RUBIANO
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OGGLA SEQUERA MOLINA
ÓSCAR MILLÁN VIVANCOS
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
RICHARD MARTÍNEZ MONTOYA
ROBERT ALLEN GOODRICH VALDERRAMA
ROSARIO ISABEL DÍAZ RAMÍREZ
ROSAURA TAMAYO OCHOA
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
SILVIA GABRIELA VÁZQUEZ
SONIA SÁNCHEZ RODRÍGUEZ
STELLA MARIS GONZALEZ CHUQUEL
VICENTE DELGADO CARRETO
YENNY LI
ZOILA ESPERANZA PÉREZ MOLINA
.....................................................................................
ALBERTO IBÁÑEZ MARTÍNEZ
ALFONSO SEBASTIÁN LIZARÁN LORENZO
ANA M. VALEG
CALAMANDA NEVADO CERRO
CARINA ZERDA
CARLOS ZÚÑIGA SEGURA
CATALINA BUADAS PORCEL
CLAUDIA IZQUIERDO SALVIN
CRISTIAN RUIZ PASTRANA
EDUARDO MÁXIMO NIETO
ELENA PRIETO PASCUAL
ELOY CALVO PÉREZ
FEDERICO SÁNCHEZ ALCOLEA
FLOR DEL CARMEN RODRÍGUEZ SEGURA
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
GABRIEL FORQUE ARAUJO
HONORIO AGOSTO OCASIO
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE ALONSO CURIEL
JOSÉ GONZÁLEZ ESCORCHE
JOSÉ LUIS CHAPARRO
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ LUIS SOLÍS LÓPEZ
JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ BARREDA
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JOSÉ REINALDO POL GARCÍA
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
LUCÍA OLIVÁN-SANTALIESTRA
LUIS MIGUEL MARTÍN ANTÓN
MAPI RODRÍGUEZ
MIGUEL AMILACHWARI B.
NÉSTOR QUADRI
NOEMÍ RUBIANO
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OGGLA SEQUERA MOLINA
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
ROSARIO ISABEL DÍAZ RAMÍREZ
ROSAURA TAMAYO OCHOA
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
SILVIA GABRIELA VÁZQUEZ
SOCORRO RETAMERO OLMOS
SUSANA NASCENTE SANDOVAL
VERÓNICA QUEROL PITARCH
ZOILA ESPERANZA PÉREZ MOLINA
.....................................................................................
ALFREDO AMÉRICO MORGAN PLAZA
ANA M. VALEG
CRISTIAN RUIZ PASTRANA
DIGNA SABATÉ
ELENA PRIETO PASCUAL
FRANCISCA MORILLAS PASTRANA
FRANCISCO JAVIER LÓPEZ NARANJO
HUGO BERUMEN
HUGOLINA G. FINCK Y PASTRANA
IMANOL ARAMBURU GÓMEZ
JESÚS ANÍBAL RODRÍGUEZ BENÍTEZ
JORGE LUIS LÓPEZ MERINO
JOSÉ REINALDO POL GARCÍA
JOSÉ LUIS ESPAÑA SÁNCHEZ
JOSÉ MANUEL MAGUILLA LUNA
JUAN FRAN NÚÑEZ PARREÑO
JUAN RAFAEL MENA
JUAN SEBASTIÁN LÓPEZ SÁNCHEZ
LEONARDO CAMACHO GUZMÁN
LIDIA ÁLVAREZ LÓPEZ
LUIS OLAVERRI FERNÁNDEZ
MARTIN C. ZUÑIGA MAMANI
MÓNICA ESTER SOSA MÁRQUEZ
NÉSTOR QUADRI
NURIA HERNÁNDEZ GARCÍA
OGGLA SEQUERA MOLINA
OSMAR MAVÄREZ URRIBARRÍ
PASCUAL CLEMENTE TOLEDO
PEDRO YAJURE MEJÍA
REINALDO BUSTILLO CUEVAS
ROSARIO ISABEL DÍAZ RAMÍREZ
ROSAURA TAMAYO OCHOA
SANTIAGO ERNESTO MÜLLER
VICENTE DELGADO CARRETO
ZOILA ESPERANZA PÉREZ MOLINA